Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
JUŻ W NIEDZIELĘ IV POŁMARATON DĄBROWSKI

To już czwarta edycja Półmaratonu Dąbrowskiego organizowanego przez Centrum Sportu i Rekreacji, oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Impreza odbędzie się 3 kwietnia 2011 roku. To jeden z największych i najlepszych biegów na tym dystansie na Śląsku. Składowe sukcesu to niepowtarzalna, szybka trasa prowadząca m.in. wzdłuż dwóch dąbrowskich jezior Pogoria III i IV oraz świetna organizacja. Nowością tegorocznego maratonu będzie telewizyjny przekaz na żywo z trasy biegu oraz relacja na żywo z biegów towarzyszących, odbywających się w Parku Hallera. To wszystko zgromadzeni przed  Halą CENTRUM kibice, będą mogli oglądać na specjalnym telebimie ustawionym na parkingu. Organizatorzy zapraszają całe rodziny dąbrowian do kibicowania biegaczom nie tylko na mecie ale rownież na całej trasie półmaratonu. W dniu biegu 03.04.2011 (niedziela) biuro biegu będzie czynne od godziny 6.00 do 9.00. (O.Górny)01 kwietnia 2011
TAK BYŁO ROK TEMU CZYLI III PÓŁMARATON DĄBROWSKI
III Półmaraton Dąbrowski - przygotowania do wyjazdu na start.
III Półmaraton Dąbrowski - przygotowania do wyjazdu na start.
III Półmaraton Dąbrowski - rozgrzewka przed startem
III Półmaraton Dąbrowski - rozgrzewka przed startem
III Półmaraton Dąbrowski - ostatnie pozowanie przed startem.
III Półmaraton Dąbrowski - ostatnie pozowanie przed startem.

zobacz całą galerię

01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl