Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - CZTERY MEDALE ZAPAŚNICZEK W RACIBORZU

Gospodarzem Międzynarodowych Mistrzostwa Polski Juniorek i Kadetek w  Zapasach był Racibórz. Mistrzostwa odbywały się w dniach 23 i 24 września 2011.W zawodach startowały reprezentacje 52 klubów, z czego 32 w grupie wiekowej kadetek i 20 klubów w grupie wiekowej juniorek. W mistrzostwach wzięły udział  również zawodniczki z Czech i Niemiec. Reprezentujące MOS-CSiR dąbrowskie zapaśniczki zdobyły cztery medale. W grupie dziewcząt w wieku 14 – 16 lat na drugim miejscu uplasowały się Ewa Finowska (kat do 38 kg) i Dominika Jupowicz (kat do 40 kg). W tej samej grupie wiekowej, Anna Myca, nasza medalistka Mistrzostw Europy, wywalczyła trzecie miejsce w kategorii do 43 kg. Najlepsza w grupie juniorek okazała się Jowita Wrzesień, która w kategorii do 59 kg stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce. Pozostałe zapaśniczki z Dąbrowy uplasowały się na piątych pozycjach. Magda Finowska w kategorii 48 kg, Aleksandra Pala w kategorii 51 kg oraz w kategorii 55 kg, Klaudia Krukowska. (MOS)26 września 2011
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl