Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - CZTERY MEDALE ZAPAŚNICZEK W RACIBORZU

Gospodarzem Międzynarodowych Mistrzostwa Polski Juniorek i Kadetek w  Zapasach był Racibórz. Mistrzostwa odbywały się w dniach 23 i 24 września 2011.W zawodach startowały reprezentacje 52 klubów, z czego 32 w grupie wiekowej kadetek i 20 klubów w grupie wiekowej juniorek. W mistrzostwach wzięły udział  również zawodniczki z Czech i Niemiec. Reprezentujące MOS-CSiR dąbrowskie zapaśniczki zdobyły cztery medale. W grupie dziewcząt w wieku 14 – 16 lat na drugim miejscu uplasowały się Ewa Finowska (kat do 38 kg) i Dominika Jupowicz (kat do 40 kg). W tej samej grupie wiekowej, Anna Myca, nasza medalistka Mistrzostw Europy, wywalczyła trzecie miejsce w kategorii do 43 kg. Najlepsza w grupie juniorek okazała się Jowita Wrzesień, która w kategorii do 59 kg stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce. Pozostałe zapaśniczki z Dąbrowy uplasowały się na piątych pozycjach. Magda Finowska w kategorii 48 kg, Aleksandra Pala w kategorii 51 kg oraz w kategorii 55 kg, Klaudia Krukowska. (MOS)

26 września 2011
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).