Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - JEDNO ZŁOTO I TRZY BRĄZY ZAPAŚNIKÓW

W sobotę,‭ ‬1‭ ‬października‭ ‬2011‭ ‬roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej,‭ ‬rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach.‭ ‬Turniej ten jest jedynym w tej grupie wiekowej,‭ ‬zaliczanym do Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży,‭ ‬prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.‭ ‬W zawodach‭ ‬startowali‭ ‬ zawodnicy z klubów województwa Śląskiego,‭ ‬Dolnośląskiego,‭ ‬Małopolskiego i Opolskiego.‭ ‬Zapaśnicy‭ ‬startujący w barwach‭ ‬MOS CSiR Dąbrowa Górnicza,‭ ‬wywalczyli cztery medale.‭ ‬Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Justyna Walotek,‭ ‬pokonując swoje rywalki w kategorii do‭ ‬48‭ ‬kilogramów.‭ ‬Brązowe medale zawisły na szyi Ewy Finowskiej w kategorii do‭ ‬40‭ ‬kilogramów,‭ ‬Bartosza Zielińskiego w kategorii do‭ ‬59‭ ‬kilogramów oraz‭ ‬Krystiana Neja w kategorii do‭ ‬42‭ ‬kilogramów. (MOS)05 października 2011
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl