Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSiR - GRAD PŁYWACKICH MEDALI W MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA JUNIORÓW

Podczas Mistrzostw Śląska Juniorów, które odbyły się 25-26.02.2011 w Gliwicach zawodnicy reprezentujący CSiR MOS Dąbrowa Górnicza, na co dzień uczący się w Zespole Szkół Sportowych,  zdobyli aż 64 medale !!!

Najlepszymi zawodnikami Mistrzostw zostali w kategorii juniorów 15 lat – Mateusz Burzawa ( na zdjęciu ), natomiast wśród juniorów 14 letnich – Bartosz Katolik !!!

W najstarszej grupie wiekowej / 16-18 lat / prym wiedli :

·       Łukasz Chmiel – 3 złote medale i 3 srebrne

·       Patrycja Jędrzejczyk – 4 złote medale

·       Łukasz Furman – 3 srebrne i 1 medal brązowy

·       Mateusz Skibiński – 1 medal złoty

·       Julia Dratwińska – 3 srebra

·       Dawid Hejnowski – 1 medal srebrny

·       Kacper Kaproń – 1 medal brazowy

·       Sztafety mężczyzn – 2 złote i 1 medal srebrny

 W kategorii juniorów 15 lat do najlepszych należeli :

·       Mateusz Burzawa – 4 złote medale

·       Dawid Falis – 2 złote i 1 srebrny medal

·       Michalina Bohdanowicz – 2 złote medale

·       Kinga Pluta – 1 złoty i  4 brązowe medale

 Trenerem obu grup jest Mariusz Waliczek.

 

W kategorii najmłodszej, juniorów 14 letnich medale zdobywali :

·       Bartosz Katolik – 3 złote i 1 brązowy medal

·       Marta Śliwińska – 2 złote

·       Jakub Janicki – 1 złoty, 2 srebrne

·       Dawid Nowodworski – 1 złoty, 1 srebrny

·       Zuzanna Olszewska – 1 złoty

·       Anna Teresko – 1 złoty

·       Wiktoria Rostowska – 1 srebrny, 1 brazowy

·       Bernard Filek – 1 srebrny

·       Paulina Ockoś – 1 brązowy

·       Marcin Zwoliński – 1 brązowy

·       Szymon Juchno – 1 brązowy

·       Sztafety chłopców – 3 złote

·       Sztafety dziewczyn – 3 złote, 2 brązowe medale

Trenerką młodszej grupy jest Ewa Hofman.

 



25 marca 2011
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl