Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
WYNIKI I ETAPU KONKURSU PLASTYCZNEGO

Protokół z obrad Jury pierwszej części konkursu plastycznego V Edycji Akcji Charytatywnej‭ „‬Graj i pomagaj‭” ‬pod hasłem:‭ „‬Co mi w duszy gra‭”

W dniu‭ ‬7‭ ‬listopada‭ ‬2011‭ ‬roku w siedzibie Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej odbyły się‭ ‬obrady Jury pierwszej części konkursu plastycznego V Edycji Akcji Charytatywnej‭ „‬Graj i pomagaj‭” ‬pod hasłem:‭ „‬Co mi w duszy gra‭”‬.
W konkursie wzięło udział‭ ‬185‭ ‬uczestników w wieku od‭ ‬7‭ ‬do‭ ‬18‭ ‬lat z19‭ ‬szkół i placówek z terenu Dąbrowy Górniczej,‭ ‬w tym:
Szkół Podstawowych
Gimnazjów
szkoły ponadgimnazjalne
świetlica środowiskowa


Jury w składzie:
Przewodnicząca:‭ ‬Iwona Skowron
Członkowie:‭ Grażyna Bieniasz
‭                     ‬Beata Skrzypek
‭                     ‬Mariusz Wnukowski
‭                     ‬Łukasz Kawka

po obejrzeniu zaprezentowanych prac postanowiło zakwalifikować do drugiej części konkursu plastycznego w dniu‭ ‬15‭ ‬listopada‭ ‬2011‭ ‬roku następujące osoby w czterech kategoriach:

I‭ –‬III klasa Szkoły Podstawowej:


Gabriela Franus SP‭ ‬18
Sylwia Baniak SP‭ ‬21
Weronika Borkowska SP‭ ‬21
Aleksandra Lubaszka SP‭ ‬26
Alicja Krawczyń SP‭ ‬18
Antoni Strzelec SP‭ ‬13
Aleksandra Czaplinka SP‭ ‬31
Oliwia Kruczek SP‭ ‬26
Wiktoria Merta SP‭ ‬26
Karolina Koziewicz SP‭ ‬20
Joanna Kawalec SP‭ ‬13
Konrad Brzostem SP‭ ‬18
Wiktoria Molęda SP‭ ‬27
Wiktor Wójcik SP‭ ‬18
Natalia Różyczka SP‭ ‬18
Dominik Gradzik SP‭ ‬18
Anna Nowak SP‭ ‬18
Amelia Soja ZS Muzycznych


IV‭ –‬VI klasa Szkoły Podstawowej:

Agata Rok SP‭ ‬21
Wojciech Żurek SP‭ ‬23
Igor Kwiecień SP‭ ‬23
Emilia Lach SP‭ ‬21
Weronika Mol SP‭ ‬23
Julia Gudwańska SP‭ ‬21
Weronika Łonak SP‭ ‬27
Julia Kwas SP‭ ‬21
Karolina Ćwiertnia SP‭ ‬3
Aleksandra Piechowska SP‭ ‬3
Paulina Pasieka SP‭ ‬3
Dominik Szymaczek SP‭ ‬23

GIMNAZJUM

Klaudia Peciak G‭ ‬4
Adrianna Boryczka G‭ ‬4
Natalia Słomkowska G‭ ‬9
Edyta Sułowska G‭ ‬6
Patrycja Szaniawska G‭ ‬10
Kamil Pilichowski G‭ ‬6
Ewa Rojek SOSW
Patrycja Bargieł SOSW

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Agata Wojtowicz Zespół Szkół Ekonomicznych
Karolina Borek I LO
Kinga Demska I LO



07 listopada 2011
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl