Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - MEDALE PUCHARU POLSKI

W dniach 18 i 19 listopada w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetek i Juniorek w zapasach. Z zawodów tych dąbrowskie zapaśniczki przywiozły trzy medale. W grupie juniorek na drugim miejscu w kategorii do 59 kilogramów uplasowała się Jowita Wrzesień a piąte miejsce przypadło w udziale Magdzie Finowskiej w kategorii do 51 kilogramów. W grupie kadetek na drugim stopniu podium staneła Dominika Jupowicz w kategorii do 40 kilogramów. W tej samej kategorii wagowej Ewa Finowska uplasowała się na trzecim miejscu. (MOS)24 listopada 2011
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl