Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
JUŻ JUTRO !!! V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA

Już od 5 lat dąbrowska hala "Centrum" gości najlepsze pary taneczne z kraju i zagranicy. Wszystko to za sprawą Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, imprezy organizowanej już po raz piąty przez Szkołę Tańca MARENGO i Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej. W ramach stałej współracy, wsparcie techniczne w postaci nagłośnienia i oświetlenia, zapwenia Pałac Kultury Zagłębia. Na parkiecie w kilku blokach tanecznych zaprezentują się pary tańczące w różnych klasach. Rozpoczęcie gali finałowej po której nastąpi rozdanie nagród, zaplanowano na godzinę 17.00. Jeśli oglądaliście Taniec z Gwiazdami, to teraz macie okazję zobaczyć jak gwiazdy tańczą na żywo. (O.Górny)

Ceny biletów : Normalny - 15 zł : Ulgowy - 7 zł.

Program turnieju można pobrać w  pliku PDF na dole strony, a w dołączonej galerii zobaczyć jak tanczyliśmy przed rokiem.09 grudnia 2011
TAK BYŁO PRZED ROKIEM CZYLI IV TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Copyright © by photo : Olgierd Górny
Copyright © by photo : Olgierd Górny
Copyright © by photo : Olgierd Górny
Copyright © by photo : Olgierd Górny
Copyright © by photo : Olgierd Górny
Copyright © by photo : Olgierd Górny

zobacz całą galerię

01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl