Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
Z ALASKI DO BŁĘDOWA CZYLI WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW

W dniach 14-15 stycznia Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej wspólnie z Klubem Sportu i Przygód ZORZA zapraszają do Bazy Biwakowo-Campingowo-Rekreacyjnej w Błędowie. W tych dniach odbędą się tam  Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląsko-Dąbrowskiej w Wyścigach Psich Zaprzęgów. W imprezie mogą wziąć udział zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda prawnego opiekuna. Ze względu na limit zgłoszeń nie warto zwlekać z podjęciem decyzji o uczestnictwie w imprezie. Opłaty w wysokości 100 zł należy wnosić do 6 stycznia 2012r. Cena zawiera posiłki regeneracyjne oraz kolację na wieczorze maszera. Rywalizacja została podzielona  na poszczególne etapy. Pierwszy i drugi z odcinkiem nocnym odbędzie się w sobotę. Na ostatnią część oraz wręczenie nagród zapraszamy w niedzielę. Trasa wyścigu jest zróżnicowana pod względem krajoznawczym i przy pokrywie śnieżnej wynosi 30 km ( I oraz III etap), a druga część 10 km. Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na rozegranie wyścigu na saniach, zawody odbędą się  na wózkach, a trasa ulegnie skróceniu. Bez względu na pogodę atmosfera z pewnością będzie gorąca, a energetyczny doping publiczności zmotywuje do walki niejednego zawodnika. Zapraszamy do Błędowa nie tylko zawodników ale również kibiców z całymi rodzinami. (A.Król)

Więcej informacji oraz zgłoszenia do zawodów na stronie : ksipzorza.weebly.com

 

 27 grudnia 2011
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl