Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
BIEGOWE SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ GORTEL

Nowy sezon biegowy w naszym mieście w  roku  2012 zapowiada się  niezwykle barwnie i ciekawie. Na zaproszenie Stowarzyszenia Pogoria Biega  oraz  Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej odbędzie się 7 stycznia o godz.11.00 na Eurocampingu w Błędowie  spotkanie z jedną z najlepszych biegaczek długodystansowych w Polsce, nadzieją na igrzyska  olimpijskie w Londynie Agnieszką Gortel reprezentantką klubu AKS Chorzów której trenerem jest Zbigniew Nadolski.
Od 2008 roku  czterokrotna mistrzyni na dystansie Półmaratonu. W bieżącym roku w Mistrzostwach Polski   w Półmaratonie w Pile zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet z czasem 1.14.43
W maju br. podczas Maratonu w Dusseldorfie zajęła trzecie miejsce wśród kobiet bijąc rekord życiowy czasem 2.33.48. W swoich wypowiedziach podkreśla : „bieganie kiedyś było moją pasją, która niepostrzeżenie przeobraziła się w dodatkowy życiowy obowiązek”
Na początku 1999 roku postanowiła sobie że na 22-gie urodziny przebiegnie 40 km. Od tego wszystko się zaczęło…
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, biegaczy, środowiska sportowe oraz uczniów i nauczycieli dąbrowskich szkół na spotkanie z  „Królową” Półmaratonu".

„ Bieganie to magia” i „ Jak poprawić rekord życiowy w biegach długich”  o tym wszystkm usłyszycie na spotkaniu z mistrzynią po którym odbędzie się wspólne bieganie po urokliwych lasach Błędowskich. (Jarosław Kwieciak)

ZAPRASZAMY

Eurocamping Błędów-Dąbrowy Górniczej
ul.Żołnierska130


                                                             28 grudnia 2011
AGNIESZKA GORTEL W BŁĘDOWIE
zobacz całą galerię

01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl