Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - PIERWSZE MEDALE W NOWYM ROKU

Po świąteczno-noworocznej przerwie dąbrowskie zapaśniczki znowu walczą o medale. W odbywających się w Osielsku, zawodach Pucharu Polski w Zapasach Kobiet, Dąbrowę reprezentowały trzy zawodniczki. Startujące w barwach MOS CSiR Dąbrowa Górnicza, zapaśniczki Aleksandra Michałek, Magdalena Finowska i Jowita Wrzesień, zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce. Najlepiej zaprezentowała się Aleksandra Michałek która uplasowała się na trzeciej pozycji w kategorii do 48 kilogramów, powiększając swoją kolekcję trofeów o kolejny medal. Magdalena Finowska walcząca w kategorii do 51 kilogramów, uplasowała się tuż za podiom, kończąc zawody na piątym miejscu. Ostatnia dąbrowska zapaśniczka, tocząca na macie boję w kategorii do 59 kg, Jowita Wrzesień, zajęła równie dobrą siódmą lokatę. W zawodach rozgrywanych 21 i 23 stycznia, oprócz Polek wystartowały również zapaśniczki z Ukrainy i Słowacji. (MOS)24 stycznia 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl