Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO Z CSIR

Od poniedziałku ruszają długo oczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Dwutygodniowa przerwa w nauce  to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku. Spędzenie wolnego czasu na sportowo także w tym  roku oferuje Centrum Sportu i Rekreacji. Bez względu na warunki atmosferyczne dzieci i młodzież nie będą narzekać na nudę. Naszym uczestnikom zagwarantowaliśmy bowiem nie lada atrakcje. Dzieci oraz młodzież zamieszkałą w Dąbrowie Górniczej zapraszamy do bezpłatnego korzystania z basenów znajdujących się w Aqua Parku Nemo- Wodny Świat. Uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności pływackie jak również korzystać z atrakcji wodnych, takich jak: zjeżdżalnie czy rwąca rzeka. Doskonała zabawa podczas zajęć taneczno-ruchowych, koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego, piłki nożnej oraz zapasów czeka wszystkich, którzy odwiedzą Halę Widowiskowo-Sportową ,,Centrum”. Z kolei w drugim tygodniu ferii Szkoła Podstawowa nr 31 oferuje wszystkim chętnym Zimową Akademię Badmintona. Ciekawą propozycją są również zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez dwa tygodnie w Hali Sportowej przy ul. Swobodnej. Przy odpowiednich warunkach atmosferycznych zapraszamy miłośników zimowych szaleństw do Bazy Biwakowo-Campingowo-Rekreacyjnej ,,Eurocamping” w Błędowie. Oferujemy moc wrażeń i dużą dawkę śmiechu i zabawy podczas fascynujących kuligów tubingowych oraz na saniach. Ponadto przez cały okres ferii będzie możliwość wypożyczenia nart biegowych zarówno w Błędowie jak i przy ul. Konopnickiej 29. (A. Król)

Szczegółowy program zajęć do pobrania w PDF.25 stycznia 2012
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl