Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PSIAKI POWRACAJĄ DO BŁĘDOWA

Ferie zimowe ruszyły pełną parą. Uczniowie szkół już dziś licznie skorzystali z przygotowanych dla nich poniedziałkowych atrakcji. Jednak na tym nie koniec. Centrum Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportu i Przygód Zorza przygotowali dla dzieci i młodzieży nie lada niespodziankę. Tym razem zapraszamy na specjalne zajęcia sportowe z udziałem czworonożnych ulubieńców. Po sukcesie podczas Wyścigów Psich Zaprzęgów do ,,Eurocampingu" w Błędowie powracają bohaterowie zawodów. Na wspaniałą zabawę, dużą porcję ruchu i ciekawe pokazy z udziałem psiaków zapraszamy wszystkich chętnych 02.02.br (czwartek) o godz. 10:00. Zajęcia są otwarte i bezpłatne. (A.Król )30 stycznia 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl