Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KOLEJNE NIESPODZIANKI W BŁĘDOWIE

Ferie zimowe to niepowtarzalna okazja do skorzystania z nowych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Na brak sportowych zajęć uczniowie nie mogą narzekać. Poza dotychczasowym programem  Ferii w Mieście 2012, Centrum Sportu i Rekreacji proponuje udział w pełnych wrażeń kuligach na tubach śnieżnych i wieloosobowych saniach. Organizatorzy gwarantują emocjonujące przeżycia, a to wszystko w niezwykłej zimowej atmosferze. Na wyjątkową przygodę zapraszamy do ,,Eurocampingu” w Błędowie we wtorki, środy i czwartki od godz. 11:00 do 13:00. Kuligi organizowane będą w powyższych terminach przez cały okres ferii zimowych. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zamiast kuligów prowadzone będą zajęcia pokazowe. Uczestnicy zostaną zapoznani z różnymi możliwościami korzystania ze sprzętu do uprawiania sportów zimowych takich jak snowboard, snowtubing, ski-skiring. Wśród atrakcji nie zabraknie także gry w boule, czy golfa w zimowej odsłonie. (A.Król)

Więcej szczegółów pod nr tel. 506-050-63531 stycznia 2012
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl