Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NAGRODA MINISTRA DLA DĄBROWSKIEGO TRENERA

Minister Sportu i Turystyki, Joanna Mucha, przyznała Nagrodę Indywidualną Drugiego Stopnia Adamowi Ćwikowi, trenerowi MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w 2011 roku. Adam Ćwik jest trenerem sekcji zapaśniczej dąbrowskiego MOS-CSiR.
Nagroda jest wynikiem świetnego sezonu dąbrowskich zapaśników. Zawodncy z Dąbrowy Górniczej, zarówno w zawodach krajowych jak i międzynarodowych, rozgrywanych w roku 2011, zajmowali czołowe miejsca. Jednym z największych osiągnięć podopiecznych Adama Ćwika było zdobycie przez Annę Mycę brązowego medalu na Mistrzostwach Europy Juniorek Młodszych. (MOS)09 lutego 2012
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl