Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NAGRODA MINISTRA DLA DĄBROWSKIEGO TRENERA

Minister Sportu i Turystyki, Joanna Mucha, przyznała Nagrodę Indywidualną Drugiego Stopnia Adamowi Ćwikowi, trenerowi MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w 2011 roku. Adam Ćwik jest trenerem sekcji zapaśniczej dąbrowskiego MOS-CSiR.
Nagroda jest wynikiem świetnego sezonu dąbrowskich zapaśników. Zawodncy z Dąbrowy Górniczej, zarówno w zawodach krajowych jak i międzynarodowych, rozgrywanych w roku 2011, zajmowali czołowe miejsca. Jednym z największych osiągnięć podopiecznych Adama Ćwika było zdobycie przez Annę Mycę brązowego medalu na Mistrzostwach Europy Juniorek Młodszych. (MOS)09 lutego 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl