Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NAGRODA MINISTRA DLA DĄBROWSKIEGO TRENERA

Minister Sportu i Turystyki, Joanna Mucha, przyznała Nagrodę Indywidualną Drugiego Stopnia Adamowi Ćwikowi, trenerowi MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w 2011 roku. Adam Ćwik jest trenerem sekcji zapaśniczej dąbrowskiego MOS-CSiR.
Nagroda jest wynikiem świetnego sezonu dąbrowskich zapaśników. Zawodncy z Dąbrowy Górniczej, zarówno w zawodach krajowych jak i międzynarodowych, rozgrywanych w roku 2011, zajmowali czołowe miejsca. Jednym z największych osiągnięć podopiecznych Adama Ćwika było zdobycie przez Annę Mycę brązowego medalu na Mistrzostwach Europy Juniorek Młodszych. (MOS)09 lutego 2012
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl