Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR - ZAPAŚNICY NIE PRÓŻNUJĄ

Kolejny udany start odnotowały dąbrowskie zapaśniczki. W miniony weekend, w miejscowości Klippan w Szwecji, odbyły się międzynarodowe zawody juniorek młodszych. W gronie reprezentantek Polski najlepiej wypadła Anna Myca, która po zdobyciu medalu na Mistrzostwach  Europy, nadal utrzymuje wysoką formę. Z turnieju Ania wróciła ze srebrem medalem. Wywalczyła go w kategorii do 43 kilogramów. Udanie zaprezentowała się również Dominika Jupowicz, która w wadze do 40 kilogramów zajęła czwartą lokatę. W tej samej kategorii piąte  miejsce zajęła Ewa Finowska. W zawodach poza reprezentacją Polski uczestniczyły również reprezentacje Norwegii, Rosji, Austrii, Japonii i Szwecji. (MOS)    21 lutego 2012
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl