Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
ZAPRASZAMY NA TRENING

Wielkimi krokami zbliża się start V Półmaratonu Dąbrowskiego. Trwają jeszcze zapisy a swój udział można zgłosić wypełniając KARTĘ ZGŁOSZENIA. W tym roku trasa biegu ulegnie zmianie od 9 kilometra.

Aby umożliwić uczestnikom zapoznanie się z nową trasą, zapraszamy na pierwszy trening który zaplanowano na niedzielę 11 marca.

Zbiórka uczestników o godzinie 8.30 przed Halą Centrum. W hali będzie możliwość skorzystania z szatni i pozostawić bagaż w przechowalni, a po powrocie dostępne będą natryski.

Wszyscy biegacze zostaną przewiezieni busem z parkingu hali do Ujejsca, skąd 15 kwietnia wystartują uczestnicy V Półmaratonu. (O.Górny)02 marca 2012
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl