Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
STARTUJĄ MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Malowniczą trasą w Parku ,,Zielona” po raz 41 wystartują zawodnicy  ,,Masowych Biegów Przełajowych o Paterę Polska-Dziennik Zachodni i Śląskiego TKKF”. Impreza sportowa odbędzie się w niedzielę 18.03.br. Zgłoszenia i zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9:00 do 10:45. Start pierwszego biegu rozpocznie się o godz. 11:00. Udział w biegu jest otwarty i bezpłatny. Od Dzieci i młodzieży do lat 18 wymagana będzie zgoda rodziców na udział w zawodach. Z kolei dorośli muszą posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w biegach lub własnoręcznie podpisane oświadczenie o zdolności do udziału w biegu. W tym roku zmianie ulegają poszczególne kategorie wiekowe. Wprowadzono m.in.: kategorię dla ośmiolatków i młodszych dzieci na dystansie 300m. Podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji z dystansem 3 km zmierzą się uczestnicy konkurencji Nordic Walking kobiet i mężczyzn open. Nie wchodzi jednak ona do współzawodnictwa. Bieg odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza. Organizatorem imprezy jest Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Śl. TKKF pod  patronatem „Polska- Dziennik Zachodni”.(Anna Król)

Regulamin biegu moźna pobrać w pliku PDF na dole strony09 marca 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl