Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PARALOTNIARSTWO W ZASIĘGU RĘKI

W ramach VIII Festiwalu Nauki przygotowaliśmy nie lada niespodziankę dla miłośników latania na paralotniach. W piątek 23.03.br o godz. 18:00 zapraszamy do Pubu Sportowego w Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Centrum” na spotkanie z doświadczonymi paralotniarzami z Dąbrowy Górniczej. Michał Radka i Jacek Gocyła – właściciele szkoły pilotażu paralotni ,,Fly School” działającej od 1992 roku, przybliżą uczestnikom wszystkie etapy przygotowania do lotu. Nie zabraknie inspirujących filmów i zdjęć doskonale obrazujących ten ekstremalny sport. Ze względu na ogromne zainteresowanie dyscypliną, pasjonatów podniebnego szaleństwa nie brakuje. Warto zatem skorzystać z niezwykłej okazji i zrobić pierwszy krok do zrealizowania swoich marzeń o lataniu. Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Wstęp jest bezpłatny. (A Król)19 marca 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl