Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
SEZON BIEGOWY OTWARTY

Prawie 200 uczestników pojawiło się na starcie tegorocznej edycji Masowych Biegów Przełajowych o Paterę ,,Polska-Dziennik Zachodni” i Śląskiego TKKF. Nie zawiedli zarówno zawodnicy jak i pogoda. Pierwszy tak ciepły i słoneczny weekend po mroźnej zimie sprawił, że bieg ścieżkami w Parku ,,Zielona”  bezbłędnie pokonali zarówno dorośli jak i dzieci oraz młodzież. W ramach imprezy pojawili się także zawodnicy kategorii Nordic Walking open kobiet i mężczyzn. Bez względu na wiek każdy miał możliwość sprawdzenia swojej kondycji fizycznej na dostosowanych do danej grupy dystansach. Najmłodsi dzielnie zmierzyli się z dystansem 300m. Z kolei na najdłuższej trasie liczącej 5 km. rywalizowali mężczyźni o 18 do 59 roku życia. W tych zawodach nie było przegranych. Liczyła się dobra zabawa i zmierzenie się ze swoimi możliwościami. Najlepsi zawodnicy dumnie stanęli na podium zdobywając puchary, medale oraz dyplomy. Uhonorowani zostali także najstarsi biegacze i najmłodszy uczestnik. W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ. (Anna Król)

Wyniki do ściągnięcia z pliku  PDF na dole strony. 20 marca 2012
BIEGALI NA ZIELONEJ
Copyright © by photo : CSiR
Copyright © by photo : CSiR
Copyright © by photo : CSiR
Copyright © by photo : CSiR
Copyright © by photo : CSiR
Copyright © by photo : CSiR

zobacz całą galerię

24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl