Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KOLEJNY TRENING TRASĄ PÓŁMARATONU

Start V Półmaratonu Dąbrowskiego już za 25 dni. Jeszcze do 6 kwietnia trwają zapisy. Trasa tegorocznego biegu uległa zmianie od 9 kilometra. Zostało to spowodowane prowadzonymi remontami dróg.

Aby umożliwić uczestnikom zapoznanie się z nową trasą, zapraszamy na kolejny, drugi już  trening który zaplanowano na niedzielę 25 marca. Pierwszy odbył się dwa tygodnie temu, 11 marca.

Zbiórka uczestników o godzinie 8.30 przed Halą Centrum.

W hali będzie możliwość skorzystania z szatni i pozostawienia bagażu w przechowalni, a po powrocie dostępne będą natryski.

Wszyscy biegacze zostaną przewiezieni busem z parkingu hali do Ujejsca, skąd 15 kwietnia wystartuje V Półmaraton Dąbrowski. (O.Górny)21 marca 2012
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl