Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DWA ZŁOTE I BRĄZOWY

Kolejny udany start dąbrowskich zapaśniczek. Dwa złote i jeden brązowy medal przywiozły, reprezentujące MOS-CSiR, podopieczne trenera Adama Ćwika z I Pucharu Polski Juniorek Młodszych, który odbywał się 23 i 24 marca w Wałbrzychu. Złote medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyły Dominika Jupowicz (38 kg) oraz Anna Myca (40 kg). Na trzecim miejscu podium uplasowała się Ewa Finowska (40 kg). Były to pierwsze eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży a jednocześnie pierwszy etap eliminacji do Mistrzostw Europy które odbędą się w tym roku w Katowicach. Zwycięski start Anny Mycy potwierdził jej dominację w swojej kategorii wagowej i praktycznie zagwarantował start w Mistrzostwach Europy, natomiast Dominika musi potwierdzić swoją wysoką formę w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski które odbędą się pod koniec kwietnia. Podczas zmagań na wałbrzyskich matach zaprezentowały się 122 zawodniczki z 33 klubów, w tym trzy dziewczyny z Dąbrowy które w klasyfikacji klubowej zajęły czwarte miejsce. (MOS)26 marca 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl