Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
V EDYCJA DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA EUROPY 2012 CORAZ BLIŻEJ

Deichmann Minimistrzostwa Europy 2012 będą rozgrywane od 21 kwietnia do 10 czerwca 2012.  

To V edycja ogólnopolskiego wiosennego turnieju piłkarskiego zainicjowanego z myślą o wszystkich dzieciach, które czerpią radość z gry w futbol niezależnie od tego czy grają tylko na podwórkach, osiedlowych boiskach, czy w szkółkach i klubach.

Cztery dotychczasowe edycje DMME przyciągnęły już ponad 15 500 dzieci.

W 2011 roku w rozgrywkach wystąpiło ponad 5000 młodych zawodników i zawodniczek w 14 miastach z całej Polski! Przez pięć lat turniej zyskał renomę i uznanie wśród młodych zawodników,zawodniczek i ich rodziców. Spotkania drużyn, prowadzone są w przyjaznej atmosferze, wg zasad Fair Play, a wszystkie mecze okrasza profesjonalny komentarz spikera informujący o przebiegu spotkań, organizacji, partnerach przedsięwzięcia, nade wszystko zachęcający gorąco do kibicowania uczestnikom turnieju.

Dzięki DME możliwe jest stworzenie profesjonalnych warunków, w których dzieci będą mogły rozwijać swoje piłkarskie pasje. Turniej pozwala najzdolniejszym młodym piłkarzom z wielu polskich większych i mniejszych miejscowości spotkać się na boisku i porównać swoje umiejętności.
Osiem weekendów wspólnej zabawy, bez eliminowania z turnieju, pozwala nawet najsłabszym znacząco podnieść umiejętności, oraz dać możliwość przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody.

Zwycięzcy turnieju 2012 obejrzą w nagrodę na żywo mecze dwóch, wielkich europejskich zespołów:
BORUSSII DORTMUND oraz FC BARCELONA!!!

Dodatkowo szansę na specjalną nagrodę mają 2 drużyny wylosowane spośród wszystkich uczestników Minimistrzostw Europy.

W tym roku na szczęśliwców czeka wycieczka na mecze:
AJ AUXERRE oraz ANDERLECHT BRUKSELA

W Dąbrowie Górniczej wszystkie mecze DMME będą rozgrywane na boisku przy ulicy Konopnickiej 29. Również na ulicy Konopnickiej, w siedzibie Centrum Sportu i Rekreacji, od poniedziałku, 2 kwietnia  aż do piątku 13 kwietnia, będą przyjmowane zapisy i wpłaty. (O.Górny)

Biuro będzie czynne codziennie w godzinach 17.00 – 20.00.

REGULAMIN I KARTY ZGŁOSZENIA DO POBRANIA Z PLIKU PDF NA DOLE STRONY.31 marca 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl