Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
OD 11 DO 13 MAJA NIECZYNNE CENTRUM SPORTÓW LETNICH I WODNYCH ZIELONA

W związku z Akademickimi Mistrzostwami Śląska w Siatkówce Plażowej które odbędą się w najbliższy weekend, Centrum Sportów Letnich i Wodnych ZIELONA będzie nieczynne od 11-13 maja. Oznacza to że w tych dniach nie będzie możliwe korzystanie z boisk i innych urządzeń na terenie ośrodka. Będzie można natomiast kibicować startującym w mistrzostwach zespołom do czego gorąco zachęcamy. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.10 maja 2012
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl