Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W PLAY OFF DĄBROWSKICH KOSZYKARZY

Juz od pierwszych podań było widać że pojedynek MKS-u Dąbrowa Górnicza z rezerwami Asseco Prokom II Gdynia będzie zacięty. MImo problemów ze skutecznościa powodującą nerwowośc w grze, dąbrowianie grający dobrze w obronie pierwszą kwarte rozstrzygnęli na swoją korzyść wypracowując przewagę 21:12. Błedy dąbrowskich koszykarzy na początku drugiej kwarty skutecznie wykorzystali przeciwnicy odrabiając strate i dopowadzając do stanu 23:22. Zespól z Gdyni poczuł wiatr w żagle i zaczął grać swoją grę. Na efekty ni trzeba było długo czekać i na przerwe gdynianie schodzili prowadząc 33:34. Wstrząs jakiego z pewnością doznali zagłębiacy w szatni spowodował ze trzecią kwartę rozpoczęli w swoim najlepszym stylu. Efekt?  Po minucie gry na tablicy świetlnej widniał wynik 37:34. Nerwowo było również na ławce rezerwowej gospodarzy. Zarówno trener Wojciech Wieczorek jak i zawodnicy żywiołowo reagowali na kontrowersyjne decyzje sędziow. Mimo to dobrze radzaca sobie na parkiecie drużyna gospodarzy do ostatniej odsłony spotkania przystępowała prowadząc 50:45. To co się działo w ostatniej kwarcie doprowadzało do palpitacji serca publiczność zgromadzoną w hali Centrum. Na trzy minuty przed koncem meczu był remis 54:54. Gdyński zepół nie zamierzał jednak rezygnować ze zwycięstwa i na minutę przed końcową syreną prowadził 57:58. po rzutach Mariusza Piotrkowskiego na prowadzenie wyszla dąbrowska drużyna. Mimo ze 12 sekond przed końcem spotkanie, po faulu Tomasza Wróbla, piłkę rozgrywali zawodnicy Asseco, to  jednak koszykarze MKS schodzili z parkietu w glorii zwycięzcy. (O.Górny)

03 kwietnia 2011
KOSZYKARZE ROZPOCZĘLI BÓJ O EKSTRAKLASĘ
W pierwszym meczu rundy Play Off koszykarze MKS Dąbrowa Górnicza pokonali zespół Asseco Prokom II Gdynia 59:58. Fot.Olgierd Górny