Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
ZŁOTA SZTAFETA DZIEWCZĄT, BRĄZOWA CHŁOPCÓW

W Łodzi odbyły się w Finały Ogólnopolskie w Sztafetowych Biegach Przełajowych,  gdzie rywalizowali ze sobą najlepsi z całej Polski. Wielu zawodników  wykazało się szczytową formą, którą potwierdzili  w formie rekordów życiowych.

W Finale Ogólnopolskim prawo startu miały zespoły, które wygrały swoje województwo i niektóre zespoły z drugiego miejsca, które uzyskał dobre czasy podczas rywalizacji Wojewódzkiej Sztafetowych Biegów Przełajowych.  

Uczennice Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi w Dąbrowie Górniczej, a także zawodniczki MOS CSiR Dąbrowa Górnicza, potwierdziła swoją dominację w Polsce na dystansie 8x900m i nie dały żadnych szans swoim rywalkom.

Od początku pierwszej zmiany aż do końca ósmej nie oddały prowadzenia innym zespołom w Polsce, zdobywając ZŁOTY MEDAL W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWEJ.

Skład drużyny stanowiły: Amanda Kocińska, Karolina Kawalec, Kinga i Weronika Żukowska, Natalia Czekaj, Patrycja Stępień, Karolina Bęc, Karolina Juszczyk, Klaudia Mierzejek.  

Drużyna chłopców z tej samej szkoły dostając się do Finału Ogólnopolskiego z drugiego miejsca w województwie, zaskoczyła pozostałe zespoły z Polski, plasując się na III miejscu i pozostawiając pozostałe drużyny z tyle.

Startując w składzie: Arnold Rybak, Dawid Klemiński, Paweł Wnuk, Dawid Fredyk, Grzegorz Musiał, Daniel Góral, Wojtek Cieślik, Patryk Neska, Gabryś Kamiński zdobyli BRĄZOWY MEDAL W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWEJ na dystansie 8x900m.

Medalowe  drużyny dziewcząt i chłopców trenują pod okiem Doroty Przewieźlik, nauczyciela Zespołu Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej.

Zarówno zawodnikom jak i trenerce gratulujemy sukcesu. ( red : O. Górny)

    


 20 maja 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl