Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NOC SIATKOJAŃSKA

Noc z soboty na niedzielę, z 23 na 24 czerwca, będzie najkrótszą nocą w roku. To noc świętojańska która w wydaniu sportowym, dąbrowskiego Centrum Sportu i Rekreacji nazywa się Nocą Siatkojańską.

W tę noc zapraszamy wszystkich chętnych do Centrum Sportów Letnich w Parku Zielona gdzie odbędzie się wyjątkowy, nocny turniej siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 16.00. 

Zarówno dla zawodników jak i dla dopingujących kibiców przygotowano moc niespodzianek. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i tradycyjnego puszczania wianków na wodę. Całość imprezy urozmaici energetyczna muzyka na żywo. Dla uczestników zostanie udostępniony grill a każdy chętny będzie miał możliwość uczestnictwa w niecodziennym,  niezwykle klimatycznym nocnym spływie kajakowym wzdłuż Przemszy.

Udział w imprezie sportowej jest bezpłatny.

Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 32 261 21 05 lub na maila sport@csir.pl.

Swój udział można zgłosić również w dniu imprezy. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 15:00. 

Nie zostawaj w tę noc w domu, przyjdź na Zieloną i baw się razem z nami.

(O.Górny)15 czerwca 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl