Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DĄBROWIANKI W KADRZE NARODOWEJ

Kolejne zawody w których wystartowały zapaśniczki z Dąbrowy Górniczej odbyły się od 8 do 10 czerwca 2012 roku w austriackim mieście Gotzis. Były to Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii.

W zawodach tych brała udział Reprezentacja Polski, która  przygotowuje się do Mistrzostw Europy. W składzie kadry narodowej wystartowały dwie zapaśniczki reprezentujące MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza, Anna Myca i Ewa Finowska.

Dąbrowskie zapaśniczki w końcowej kwalifikacji zajęły miejsca obok siebie. Brązowy medal w kategorii do 43 kilogramów wywalczyła Anna Myca. Natomiast Ewa Finowska startująca w tej samej kategorii wagowej uplasowała się tuż za swoją koleżanką klubową zajmując wysoką czwartą pozycję. (MOS)14 czerwca 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl