Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DĄBROWIANKI W KADRZE NARODOWEJ

Kolejne zawody w których wystartowały zapaśniczki z Dąbrowy Górniczej odbyły się od 8 do 10 czerwca 2012 roku w austriackim mieście Gotzis. Były to Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii.

W zawodach tych brała udział Reprezentacja Polski, która  przygotowuje się do Mistrzostw Europy. W składzie kadry narodowej wystartowały dwie zapaśniczki reprezentujące MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza, Anna Myca i Ewa Finowska.

Dąbrowskie zapaśniczki w końcowej kwalifikacji zajęły miejsca obok siebie. Brązowy medal w kategorii do 43 kilogramów wywalczyła Anna Myca. Natomiast Ewa Finowska startująca w tej samej kategorii wagowej uplasowała się tuż za swoją koleżanką klubową zajmując wysoką czwartą pozycję. (MOS)14 czerwca 2012
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl