Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
REAKTYWACJA NOCY SIATKOJAŃSKIEJ

Najkrótsza noc w roku odbyła się pod znakiem dobrej zabawy i sportowych emocji. W nocy z 23 na 24 czerwca w Centrum Sportów Letnich Park Zielona rozegrano wyjątkowy turniej siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn.

Do udziału w fascynujących meczach zgłosiło się 21 par żeńskich i 52 pary męskie. Nie zabrakło również licznie dopingujących zawodnikom kibiców. Poza turniejami organizatorzy przygotowali ciekawe atrakcje.

Noc Siatkojańska to nie tylko sportowe zmagania na boisku, ale także elementy tradycyjnych obchodów nocy świętojańskiej. Z tej okazji każdy miał możliwość wzięcia udziału w niezwykle klimatycznym spływie kajakowym wzdłuż Przemszy. Nastrojowe pochodnie przy rzece wraz z tradycyjnym puszczaniem rozświetlonych wianków na wodę dodawały uroku najkrótszej, letniej nocy.

Całość imprezy urozmaicała energetyczna muzyka, a także  konkursy z nagrodami. Rozlosowano m.in. namiot, torbę na laptopa, piłkę oraz zegarek. 

Ze względu na remont obiektu w ubiegłym roku impreza została odwołana. Dwa lata temu w rozgrywkach udział wzięły 44 pary w kategorii mężczyzn oraz 22 pary kobiece.

Tegoroczna ósma edycja ,,Nocy Siatkojańskiej” powróciła do Parku Zielona ze zdwojoną siłą i mnóstwem atrakcji. (Anna Król)
 25 czerwca 2012
SIATKÓWKA NOCĄ
Copyright © by photo : Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo : Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo : Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo : Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo : Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo : Olgierd Górny / CSiR

zobacz całą galerię

11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl