Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
SPORTOWE WAKACJE Z CSIR

To już ostatni tydzień roku szkolnego.  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi mnóstwo nowych atrakcji. Uczniowie, którzy jeszcze nie mają planów na spędzenie wolnego czasu powinny koniecznie zapoznać się z ofertą Centrum Sportu i Rekreacji.

Jak zwykle nie zabraknie sportowych zajęć pełnych wrażeń i pozytywnej energii. Po rocznej przerwie na Pogorię III powracają fascynujące zajęcia z dogoterapii, które w ubiegłych latach przyciągnęły tłumy zwolenników czworonogów.

Z kolei do nowego obiektu na Zielonej zapraszamy na Letnią Akademię Siatkówki Plażowej, ściankę wspinaczkową oraz Extreme City i Extreme City Camp, czyli zajęcia na skateparku. 

Na wakacyjną nudę nie będą mogli narzekać również miłośnicy sportów wodnych. Żeglarstwo, windsurfing, nauka pływania – to wszystko czeka dzieci i młodzież na Pogorii III. Ponadto oferujemy uczniom bezpłatny wstęp na basen do Nemo.

Z technikami samoobrony i walki zapozna uczestników instruktor Dąbrowskiego Klubu Bokserskiego. 

W Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Centrum” odbywać się będą zajęcia tenisowe.

Dla wszystkich chętnych osób  przygotowaliśmy specjalną ofertę weekendową w postaci zajęć fitness, nordicwalking oraz wspólnego biegania na Pogorii III. 

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zapoznać się ze szczegółowym programem zajęć i zaplanować wakacje pod znakiem aktywności i dobrej zabawy.  (Anna Król)

Program zajęc do pobrania z pliku PDF na dole strony.26 czerwca 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl