Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
LETNIA AKADEMIA SIATKÓWKI


Sezon wakacyjny w pełni  a wraz z nim nowe sportowe wyzwania.  Po modernizacji  Centrum Sportów Letnich w Parku Zielona zapraszamy zarówno dzieci i młodzież jak również osoby dorosłe na bezpłatne zajęcia. Czas wolny doskonale wypełni Letnia Akademia Siatkówki Plażowej. Rozgrywki na profesjonalnie przygotowanych boiskach to doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności siatkarskich oraz poprawę kondycji. Trener zapozna wszystkich z zasadami gry, które pozwolą na wykorzystanie tej wiedzy w praktyce świetnie się bawiąc i relaksując. 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się przez cały okres wakacji w poniedziałek, wtorek i piątek od godziny 9:00 do 11:00. Z kolei dorośli mogą trenować w każdą środę i czwartek w godz. 16:00-18:00.

Zapraszamy!

(Anna Król)06 lipca 2012
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl