Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
BEACH HOUSE NIGHT


Specjalnie dla fanów housowych klimatów reaktywujemy noc pełną energii i gorących brzmień  – Beach House Night.  To niezwykła okazja do wspólnej zabawy w rytm muzyki  najlepszych DJ.  Swoje umiejętności zaprezentuje Seb Skalski na co dzień związany z warszawską sceną klubową. Jest oficjalnym artystą prestiżowej szwajcarskiej wytwórni Purple Music oraz autorem międzynarodowych produkcji i singli. Bezkompromisowym i tanecznym stylem zyskał sobie wielu fanów. Jako Jamajski Spekulant miksuje także brzmienia reggae, dancehall. Dźwiękami funky vocal, house, break beat imprezę wzbogaci Minner. Grał w takich klubach jak: Pozystywka, Frantic, Machina czy Zanzibar. Pojawi się także K. Andy, który zagrał na swojej pierwszej imprezie u boku Angelo Mike i Irq’a. Obecnie reprezentuje barwy agencji eventowych: UBF i Extomusic. Sporą dawkę pozytywnej energii  przekaże Pony Disco związany z housem od lat 90. Szybkie mixy, dynamiczny charakter i wspaniała interakcja z publiką zapewnią doskonałą zabawę.  Obecnie jest managerem najlepszego klubu w woj. Śląskim – Kashmir.  Dźwięki saksofonu usłyszmy od Bananesque. Poza występami w klubach całej Polski jest saksofonistą funkowego zespołu Tricphonix, kwintetu jazzowego oraz zespołu Trifonidis Orchestra.  Swoją fascynację muzyką House przekaże dr Groove, który od niedawana zasila kolektyw United Bad Flow, gdzie pokazuje nową odsłonę  - mocno funkowe jacki  house. Prosto z Londynu przyjedzie 2 Loop. Jego styl jest zróżnicowany zaczynając od funky house poprzez deep, tri bal, elektro po breaks.

 

Bez względu na rodzaj muzyki każdy z nich gra z pasją. Zapowiada się energetyczna, gorąca noc.

Startujemy 14.07. o godz. 20:00 w Centrum Sportów Letnich Park Zielona.  

Patronat medialny nad imprezą obejmują: Radio Eska, Hot Party i bibainfo.pl.

Wstęp jest bezpłatny, ale podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla dąbrowianki - Karoliny Dzienniak, która zmaga się z ciężką chorobą. Prosimy wszystkich o wsparcie naszej akcji .

(Anna Król)


 11 lipca 2012
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl