Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
WSZYSTKIE KOLORY PODIUM

Rok 2012 był fantastyczny dla badmintonistów UKS „Ząbkowice”.

Po historycznym złocie i srebrze Wiktorii Adamek w Mistrzostwach Polski , również jej starsi klubowi koledzy potwierdzili wysoki poziom dąbrowskiego badmintona. Jakub Smajda i Jakub Kachniarz bardzo udanie startowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rozgrywanej w dniach 29.06.-01.07 w Krakowie.

Po zaciętych walkach zdobyli brązowe medale Mistrzostw Polski w deblu ( Kubusie razem) i w grze mieszanej (Kuba Smajda z Kornelią Marczak z Plesbadu Pszczyna). Kornelia z Kubą grają ze sobą dopiero od kilku spotkań więc tym większa radość.

Do finałów czyli możliwego złota zabrakło odrobiny szczęścia.

Kornelia z Kubą przegrali w trzech setach po wygraniu pierwszego.

Kubusie również ulegli przeciwnikom w  trzech setach.

Kolejno : przegrany do 18, wygrany na przewagi do 25 i przegrany do 20.

Szczęście było na długość gęsiego pióra, a turniej stał na bardzo wysokim poziomie pomimo tropikalnych warunków panujących w hali krakowskiej AGH.

Trenerami klubu są Robert Korczyński i Marian Krupa.13 lipca 2012
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl