Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI OD ZARAZ

Jesteś młody duchem i nie boisz się wyzwań? Chcesz poczuć prawdziwe sportowe emocje i zobaczyć z bliska sportową rywalizację na najwyższym poziomie? Jeśli tak, nie czekaj ani chwili i zostań wolontariuszem podczas Mistrzostw Polski w Maratonach MTB, które odbędą się 16 września w Dąbrowie Górniczej!

Ty również możesz dołączyć do ekipy, która wraz z Lang Teamem, pracować będzie przy organizacji tak wielkiej imprezy o mistrzowskiej randze. Zadaniem wolontariuszy będzie między innymi obstawienie trasy w miejscach, gdzie maraton może spowodować utrudnienia  ruchu lub zagrozić bezpieczeństwu spacerujących. Z każdym z ochotników zostanie spisana umowa wolontariacka, zapewnione będzie również ubezpieczenie. Przyłącz się do organizatorów i współtwórz jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarium polskiego kolarstwa.

Trasa będzie przebiegała malowniczymi terenami wokół praktycznie całej Dąbrowy. Będzie ona zróżnicowana technicznie, z płaskim i asfaltowym początkiem i końcem, trudnym technicznie środkiem oraz licznymi podjazdami i zjazdami po szutrowych i leśnych drogach, które mogą sprawić sporo kłopotów, zwłaszcza po deszczu.

Mistrzostwa odbywać się będą na trzech różnych dystansach: Mini - 40 km, Medio - 74 km i Grand Fondo - 108 km oraz w różnych kategoriach wiekowych.

Wszyscy chętni mogą rejestrować się drogą elektroniczną pod adresem :  wolontariat@idabrowa.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek oraz adres e-mail. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 sierpnia.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Biura Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego pod numerem telefonu 32 295 96 38.

O naborze wolontariusze będą informowani za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz poprzez komunikaty na portalu dąbrowskich organizacji pozarządowych - http://www.ngo.dabrowa-gornicza.pl/

Więcej o Mistrzostwach na stronie Lang Teamu - http://www.skandiamaraton.pl/?etap=dabrowa-gornicza

A tak wyglądała "od kuchni" praca wolontariuszy przy organizacji mety II etapu 67 Tour de Pologne w Dąbrowie Górniczej w 2010 roku.28 lipca 2012
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej
09 września 2017

Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl