Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PIĄTA KADETKA ŚWIATA

W dniach 21-27 sierpnia w Baku (Azerbejdżan) odbyły się Mistrzostwa Świata Kadetów w zapasach. W składzie Reprezentacji Polski wystartowała Anna Myca. Nasza dwukrotna medalistka Mistrzostw Europy, wystartowała w kategorii do 46 kilogramów. W swoim debiucie na Mistrzostwach Świata, Ania, na co dzień zawodniczka MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza, zajęła wysokie piąte miejsce, ulegając w walce o brązowy medal zapaśniczce z Rosji Zainab Magomedovej. (MOS)03 września 2012
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej
09 września 2017

Pogoria Duathlon Dąbrowa Górnicza zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl