Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PO DZIECIACH I MŁODZIEŻY - CZAS NA SENIORÓW

Po sukcesie Misji Specjalnej dla dzieci i młodzieży przyszła kolej na seniorów.

Zapraszamy osoby dorosłe do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Tym razem proponujemy Survival dla Seniorów 50+. Impreza odbędzie się 6 i 7 października 2012roku na terenie ,,Eurocampingu” w Błędowie. Podczas Misji Specjalnej nie zabraknie zajęć ze strzelectwa, gier ratowniczych, długich wędrówek i przejażdżek. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny do pobrania z naszej strony już 1 października (poniedziałek) i dokonać opłaty startowej w wysokości 30 zł (numer konta podamy na formularzu).

Cena zawiera : opiekę medyczną, ubezpieczenie, wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz wyżywienie: obiadokolację w pierwszym dniu, śniadanie oraz grill w drugim dniu.

Dowód wpłaty wraz z kartą należy dostarczyć do siedziby Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Konopnickiej 29 do dnia  5 października (piątek).

W imprezie może wziąć udział maksymalnie 100 osób. Organizator zapewnia 50 noclegów.

Ze względu na ograniczoną ilość o ich dostępności decyduje kolejność zgłoszeń. Wystarczy na formularzu zgłoszeniowym zaznaczyć opcję z noclegiem lub bez noclegu. 

Każdy uczestnik powinien posiadać strój sportowy oraz odpowiednie obuwie umożliwiające przeprowadzenie zajęć w terenie.

Impreza odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Zbigniewa Podrazy oraz Posłanki Beaty Małeckiej-Libery.

Organizatorami są Centrum Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski oraz Stowarzyszenie Integracji Międzypokoleniowej ,,Od Juniora do Seniora”.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać z pliku PDF na dole strony..

Serdecznie zapraszamy, Seniorzy do boju.

(Anna Król)27 września 2012
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl