Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DOBRY START W NOWY SEZON DĄBROWSKICH ZAPASÓW

Dąbrowskie zapasy rozpoczęły nowy sezon. Startując w licznych zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, dąbrowscy zawodnicy zajmowali wysokie, często medalowe miejsca.

Od 2 do 5 października 2012 roku reprezentantka z Dąbrowy Górniczej, Aleksandra Michałek, wystartowała w Akademickich Mistrzostwach Świata, gdzie po przegranej walce z Kanadyjką uplasowała się na 11 pozycji. Po przyjeździe z Mistrzostw Świata, 6 i 7 października brała udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach kobiet w Chełmie. Zajęła III miejsce w kategorii wagowej do 48 kg.

Z kolei młode zapaśniczki MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza wystartowały w  Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek.Zawody  odbywały się 5 i 6 października w Chełmie. Ewa Finowska, Anna Myca i Jowita Wrzesień wywalczyły II miejsce.

Również 5 i 6 października 2012 roku, w Osielsku, odbyły się Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym. Dąbrowskie zapasy reprezentowali tam Bartłomiej Maciążek i Mateusz Szyniec.
Bartek w kategorii wagowej do 120kg stanął na podium zajmując III miejsce a Mateusz, który wystartował w najlżejszej kategorii do 55 kg, uplasował się na V pozycji.

(MOS)15 października 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl