Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
JUŻ W NIEDZIELĘ JESIENNY CROSS CZWÓRKI

Stowarzyszenie Pogoria Biega wraz z Centrum Sportu i Rekreacji oraz Wydziałem Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej, zaprasza wszystkich miłośników biegania jak również pasjonatów nordic walking na pierwszą edycję Crossu Czwórki.
Startujemy w niedzielę 21 października, o godzinie 11.00 z promenady przy plaży nad Pogorią III w Dąbrowie Górniczej, ul. Malinowe Górki.

Bieg ten będzie jednocześnie uwieńczeniem trzyczęściowego cyklu Grand Prix Pogorii, a tym samym wyłoni jego zdobywców.

W lutowe mrozy rozgrzewaliśmy nasze serca Biegiem Walentynkowym. Z kolei wiosną na Szóstce Pogorii biegaliśmy na okrągło, czyli wokół „trójki”, by pastelowo nastrojoną jesienią dać upust energii nagromadzonej w wakacje i zweryfikować swoją całoroczną pracę treningową na Crossie Czwórki.

Start w dwóch wcześniejszych biegach cyklu nie jest warunkiem koniecznym do zmierzenia się z wymagającą, lecz przyrodniczo bardzo atrakcyjną trasą, dlatego zapraszamy również osoby, które ominęła przyjemność uczestniczenia w Biegu Walentynkowym czy Szóstce Pogorii.

Niewtajemniczonym należy się jeszcze wyjaśnienie, iż nazwa biegu „Cross Czwórki” odnosi się bezpośrednio do terenu, przez który będzie przebiegała najtrudniejsza, ale zarazem najciekawsza część trasy,  falujące szuwarami mokradła i piaski linii brzegowej zbiornika wodnego Pogoria IV, popularnie zwanego „czwórką”. Jest to więc wystarczający powód aby 21 października przybyć do Dąbrowy Górniczej i stawić czoła temu wyzwaniu, do czego wszystkich gorąco zachęcamy.

Regulamin imprezy można pobrać z pliku PDF na dole strony.16 października 2012
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl