Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
LAUREACI II ETAPU KONKURSU PLASTYCZNEGO IV PRZEGLĄU TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW DĄBROWSKICH SZKÓŁ

W drugiej  odsłonie IV Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół  swoje umiejętności artystyczne  zaprezentowało 32 uczestników konkursu plastycznego.

Uczniowie o miejsce na podium rywalizowali w Zespole Szkół Plastycznych. Ich dzieła zostały wybrane spośród 200 nadesłanych prac.

Swoje placówki reprezentowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Tematem tegorocznej edycji konkursu dla szkół podstawowych były święta.Z kolei szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne miały niepowtarzalną okazję przedstawienia w swoich dziełach świata muzyki. 

Ocenie jury podlegał ogólny wyraz artystyczny, zgodność pracy z tematem oraz znajomość zasad kompozycji. Ostatecznie o wyniku zadecydowało oryginalne potraktowanie tematu.

Niezwykłe dzieła uczniów będzie można podziwiać oraz  zakupić 9 grudnia w Hali Widowiskowo- Sportowej ,,Centrum” podczas VI edycji akcji charytatywnej ,,Graj i Pomagaj”.

Laureaci konkursu plastycznego:

Kategoria – Szkoły Podstawowe kl. I-III

Wojtek Łaszczyca – Szkoła Podstawowa nr 18
Igor Strzelecki - Szkoła Podstawowa nr 21
Błażej Klimczak Szkoła Podstawowa nr 21
Nina Madura - Szkoła Podstawowa nr 21

Kategoria  - Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

Weronika Borkowska - Szkoła Podstawowa nr 21
Milena Bucka - Szkoła Podstawowa nr 20
Julia Kwas - Szkoła Podstawowa nr 21

Kategoria – Szkoły Gimnazjalne

Michał Kiercz – Gimnazjum nr 4
Sandra Zięba - Gimnazjum nr 6
Pola Janiszewska - Gimnazjum nr 4

Kategoria – Szkoły Ponadgimnazjalne

Paulina Gawron – II Liceum Ogólnokształcące
Klaudia Kadłubiec – MOPT
Kamila Rutka – Zespół Szkół Ekonomicznych

Wszystkich laureatów zapraszamy 5 grudnia o godzinie 12:00 do Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego  w Dąbrowie Górniczej na uroczyste wręczenie nagród oraz oficjalne odczytanie wyników

(Anna Król)



21 listopada 2012
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl