Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
ZAPAŚNICY WALCZYLI W KRAŚNIKU

Przed tygodniem, od 16 do 18 listopada, w Kraśniku odbywał się Puchar Polski kadetek, juniorek i  kadetów w zapasach w stylu wolnym. 

W rywalizacji uczestniczyło 378 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad  70 klubów z Polski, Ukrainy, Węgier, Estonii, Białorusi, Słowacji, Litwy i Łotwy. 

Bardzo dobrze zaprezentowały się dąbrowskie zapaśniczki które wywalczyły 4 medale. W grupie kadetek na trzecich miejscach podium stanęły Dominika Jupowicz i Ewa Finowska rywalizujące w wadze do 40 kilogramów.

W grupie juniorek brązowe medale wywalczyły natomiast: Magdalena Finowska w kategorii do 48 kilogramów oraz Jowita Wrzesień startująca  w kategorii do 59 kilogramów.

Nasza brązowa medalistka Anna Myca startująca po raz pierwszy w grupie juniorek w kategorii do 44 kilogramów uplasowała się na 5 miejscu.

W grupie chłopców wystartowali Mateusz Fajerski,  który po dwóch wygranych  i dwóch przegranych walkach uplasował się na miejscu 9. Bartłomiej Zieliński z wygraną  jedną walką zajął miejsce 15 a Szymon Nabrdalik uplasował się na miejscu 19.

(MOS)26 listopada 2012
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl