Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO IV PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW DĄBROWSKICH SZKÓŁ

Konkurs Fotograficzny, ostatni z konkursów IV Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół, zakończył się. Spośród 46 nadesłanych prac, jury wyłoniło zwycięzców w każdej kategorii. Niestety, nie wszystkie nadesłane prace spełniały warunki regulaminu.

Fotografie nadesłali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Temat tegorocznej edycji konkursu był wspólny dla wszystkich kategorii wiekowych : „Moja Dąbrowa - spojrzenie przez obiektyw”. 

Ocenie jury podlegał ogólny wyraz artystyczny, zgodność pracy z tematem, znajomość zasad kompozycji oraz jakość techniczna nadesłanych fotografii.. Ostatecznie o wyniku zadecydowało oryginalne potraktowanie tematu.

Konkursowe fotografie uczniów będzie można podziwiać oraz  zakupić 9 grudnia w Hali Widowiskowo- Sportowej ,,Centrum”  podczas VI edycji akcji charytatywnej ,,Graj i Pomagaj”.

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych w poszczególnych kategoriach wiekowych.

LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO                                 

Szkoły Podstawowe kl. I-III

Kacper Szymankiewicz         Szkoła Podstawowa nr 20
Weronika Łebek                      Szkoła Podstawowa nr 8
Zuzanna Wierzbicka              Szkoła Podstawowa  nr 8

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

Julia Zielińska                        Szkoła Podstawowa nr 16
Karolina Zyguła                     Szkoła Podstawowa nr 27
Oliwia Wachocz                    Szkoła Podstawowa nr 8
Daria Wróbel                         Szkoła Podstawowa nr 8

Szkoły Gimnazjalne


Małgorzata Dymowska         Gimnazjum nr 3
Marta Grębosz                      Gimnazjum nr 13
Roksana Pańpuch                 Gimnazjum nr 3

Szkoły Ponadgimnazjalne

Małgorzata Cuber                Techniczne Zakłady Naukowe
Adrianna Antas                    II Liceum Ogólnokształcące
Sylwia Piputa                       Zespół Szkół Ekonomicznych

Wszystkich laureatów zapraszamy 5 grudnia o godzinie 12:00 do Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego  w Dąbrowie Górniczej na uroczyste wręczenie nagród oraz oficjalne odczytanie wyników

(O.Górny)



30 listopada 2012
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl