Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
JUŻ VI RAZ GRAMY I POMAGAMY

Masa atrakcji, dużo dobrej zabawy i świąteczna atmosfera. Tak zapowiada się charytatywna impreza  która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej CENTRUM

Impreza charytatywna Graj i Pomagaj odbywa się już od sześciu lat. Dzięki sponsorom, sprzedaży cegiełek i aukcji,w czasie poprzednich edycji udało się zebrać 70 tysięcy złotych. Zebrane fundusze zostały przeznaczone na cele charytatywne. W czasie V Graj i Pomagaj zbieraliśmy dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 6 w Dąbrowie Górniczej. Środki zebrane w czasie tegorocznej edycji również trafią do tej szkoły.

W czasie imprezy na scenie zaprezentują się laureaci tegorocznego, ‬IV Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza‭‬.‭ Nie zabraknie również tradycyjnej aukcji, scianki wspinaczkowej oraz wielu innych atrakcji.

Swoją wizytę zapowiedział nawet Św. Mikołaj.

Zapraszamy w najbliższą niedzielę 9 grudnia, do hali CENTRUM.

Nie siedź w domu, zagraj z nami - STARTUJEMY o 16.00 !!

 07 grudnia 2012
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl