Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NAJLEPSI NAGRODZENI

W piątek, 14 grudnia 2012 roku,  w  Hali Centrum odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć najlepszych zawodniczek i zawodników sekcji sportowych MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza.

W uroczystości brali udział zawodnicy którzy w mijającym roku  reprezentowali Dąbrowę Górniczą  na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Dyplomy, podziękowania i upominki zawodnikom i trenerom wręczali Pełnomocnik Prezydenta Miasta, Marcin Bazylak, Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta, Damian Rutkowski oraz zastępca dyrektora CSiR , Henryk Mańka.

Poniżej lista najlepszych, wyróżnionych zawodników.


                                    LEKKA  ATLETYKA

   1.Kamila Ciba – IV m MŚ sztafeta 4x100m,I m OOM 100 i 200m
   2.Karolina Kawalec – II m MP młodzików 300 m
   3.Emilia Patyna – III m MP młodzików w chodzie na 3000 m
   4.Dawid Góral – V m MP młodzików w biegu 110 m przez płotki
   5.Arnold Rybak – VI m MP młodzików 300 m
   6.Dawid Klemiński – VII m MP młodzików 1000 m

                                       PŁYWANIE

    7.Anna Teresko
    8.Zuzanna Olszewska
    9.Wiktoria Rostowska     I m MP juniorów 15 letnich sztafeta 4x200mst.dowolnym
   10.Marta Śliwińska
   11.Bernard Filek
   12.Jakub Janicki
   13.Dawid Nowodworski   I m MP juniorów 15 letnich sztafeta 4x 100 m ST.dowolnym
   14.Bartosz Katolik
   15.Szymon Juchno – III m MP juniorów 15 letnich 50 m st .klasycznym
   16.Dawid Falis – III m MP juniorów 16 letnich 400 m st.zmiennym
   17.Kinga Pluta – III m MP juniorów 16 letnich 50 m st. klasycznym

                                           ZAPASY

  18.Anna Myca – V m MŚ kadetów, III m ME kadetów
  19.Dominka Jupowicz – V m ME kadetów , I m OOM
  20.Ewa Finowska – II m OOM
  21.Magdalena Finowska – III m Puchar Polski juniorów
  22.Jowita Wrzesień – III m MP juniorów
  23.Aleksandra Michałek -  XI m AMŚ ,II m MMP ,I m PP seniorek
  24.Justyna Walotek – III m MP młodzików
  25.Bartłomiej Maciążek – III m MP seniorów,III m PP, III m AMP

(MOS)



17 grudnia 2012
NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR

zobacz całą galerię

24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl