Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
RUSZAJĄ ZAPISY DO VI PÓŁMARATONU DĄBROWSKIEGO

Już za niecałe 4 miesiące startuje kolejny, tym razem VI Półmaraton Dąbrowski. W tym roku bieg odbędzie się 21 kwietnia. Tradycyjnie jak w latach ubiegłych trasa liczyć będzie ponad 21 km wzdłuż zbiorników Pogorii III i IV. Ostatni odcinek trasy, zawodnicy pokonają  głównymi ulicami, biegnąc przez centrum miasta do  mety zlokalizowanej przy Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Centrum”.

Start przewidziano o godzinie 11.00 w Ujejscu. Półmaraton Dąbrowski, organizowany przez Centrum Sportu i Rekreacji  oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę miłośników biegania z całej Polski oraz gości zagranicznych. Dąbrowski Półmaraton to jeden z największych i najlepszych biegów na tym dystansie na Śląsku.

Składowe sukcesu to niepowtarzalna, szybka trasa prowadząca m.in. wzdłuż dwóch dąbrowskich jezior Pogoria III i IV oraz świetna organizacja. W tym roku po raz kolejny  odbędzie się wyścig w kategorii Nordic Walking na dystansie 5 km, rozgrywany w ramach Półmaratonu.

Jak co roku rozegrany zostanie również cieszący się dużą popularnością Bieg Skrzata. 

Zapisy do VI Półmaratonu Dąbrowskiego przyjmowane są na stronie STS-TIMING.PL

Informacje o VI Półmaratonie Dąbrowskim można również znaleźć na  www.maratonypolskie.pl

Regulamin Półmaratonu Dąbrowskiego oraz Nordic Walking do pobrania poniżej w pdf.07 stycznia 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl