Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
ZAKOCHANI NA START

Za niespełna dwa tygodnie, w niedzielę 10 lutego o godzinie 12:00 z promenady przy molo nad Pogorią III w Dąbrowie Górniczej wystartuje II Bieg Walentynkowy.


Rejestracja internetowa będzie dostępna do piątku 8 lutego, z minimalną opłatą startową w wysokości 30 zł za osobę startującą indywidualnie, oraz 40 zł za zgłoszoną parę. Po tej dacie będzie można zapisać się do biegu już tylko w dniu zawodów, ale wpisowe odpowiednio wzrośnie o 5 zł w przypadku pojedynczego zawodnika i o 10 zł w przypadku pary. Biuro zawodów usytuowane w pobliżu startu będzie weryfikowało uczestników i wydawało numery startowe w godz. 8:30 ÷ 11:30.

Zachęcamy wszystkich zakochanych, bądź dopiero tęskniących za stanem zakochania, do niezwłocznego wpisywania się na coraz dłuższą listę startową II Biegu Walentynkowego i obmyślania niekonwencjonalnych strojów w duchu święta miłości. Czasu już niewiele, a naprawdę warto puścić wodze fantazji oraz zaskoczyć komisję konkursową swoim pomysłem.

Najciekawiej przebrane pary zarówno w konkurencji biegowej jak i nordic wal king zostaną nagrodzone:

1 miejsce – noclegiem z uroczystą kolacją w czterogwiazdkowym Hotelu Szafran w Czeladzi

2 i 3 miejsce – uroczystą kolacją w trzygwiazdkowym Hotelu Shuma w Dąbrowie Górniczej

4 miejsce – uroczystą kolacją w Hotelu-Restauracji Astra w Dąbrowie Górniczej

5 i 6 miejsce – uroczystą kolacją w Restauracji Origami w Dąbrowie Górniczej

Wszyscy pozostali uczestnicy naszego biegu, którzy nie spotkają się z uznaniem komisji konkursowej, ani też nie trafią na trzy miejsca podium, by otrzymać okolicznościowe puchary oraz nagrody rzeczowe, będą mieli szansę wylosować weekendowy pobyt dla dwóch osób w Willi Trela w Muszynie oraz w hotelu w Karpaczu oraz wiele innych atrakcyjnych upominków.

Ciekawą pamiątką z tegorocznego biegu będzie również specjalnie wyemitowany medal wręczany zawodnikom po przekroczeniu linii mety.

Dodatkową premią dla każdego uczestnika II Biegu Walentynkowego będzie udzielony przez Gabinet Masażu „Norena” jednorazowy rabat w wysokości 50% ceny na masaż leczniczy, relaksacyjny, lub ujędrniający, albo 20% zniżka na pozostałe zabiegi dostępne w ofercie gabinetu.

Podobnie jak przed rokiem  zachęcaliśmy do przekazania jednego procentu podatku na terapię oraz rehabilitację Bartka Bednarskiego, tak i przy okazji tegorocznego biegu apelujemy do wszystkich osób dobrej woli o wspomożenie akcji ujarzmiania schodów pod hasłem „Schodołaz dla Magdy”.

Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS: 0000270809 Fundacji „Avalon”, oraz w informacji uzupełniającej dopisać: Magdalena Wasik 1399.

(O.Górny)
 

 28 stycznia 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl