Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
ZŁOTO W MIĘDZYZDROJACH

Sukcesem dla podopiecznych trenera Adama Ćwika zakończył się Puchar Polski seniorów  i seniorek w zapasach w stylu wolnym, odbywający się w dniach 25 i 26 stycznia w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach. 

W zapaśniczych zmaganiach wystartowało 116 osób (38 zawodniczek i 78 zawodników) z 30 klubów z całego kraju.

W rywalizacji z czołówką krajową bardzo dobrze zaprezentowała się młoda dąbrowska zawodniczka MOS-CSiR, Jowita Wrzesień. Startując w kategorii do 59 kilogramów wywalczyła złoty medal, wygrywając wszystkie walki przez położenie na łopatki, jednocześnie nie tracąc punktu w turnieju.

Równie korzystnie zaprezentowali się Aleksandra Michałek (48 kg.) i Bartłomiej Maciążek (120 kg.).Obydwoje z Międzyzdrojów wrócili z medalami brązowymi.

Na piątej pozycji swoje zmagania zakończyła trzecia z naszych pań, Magdalena Finowska. Startując w wadze do 51 kg przegrała, po zaciętej walce (0;1 0;1) z wielokrotną reprezentantką naszego kraju, mistrzynią europy kadetek Paulą Kozłow, pojedynek o brazowy medal.

(MOS)01 lutego 2013
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl