Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
SPĘDZ FERIE NA SPORTOWO

Od najbliższego poniedziałku, na dwa tygodnie opustoszeją szkolne sale. Rozpoczynają się oczekiwane przez wszystkich uczniów zimowe ferie. Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało na ten okres wiele propozycji aktywnego spędzenie czasu.

W tym roku uczniowie z naszego województwa jako ostatni rozpoczną zimową przerwę w nauce. Zapewne wiele osób spędzi ten czas na zimowiskach bądz wyjazdach z rodzicami. Tych którzy z róznych powodów pozostaną w mieście Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe.

Dokladny rozkład zajęć można pobrać z pliku PDF na dole strony.


Zapraszamy, nie siedz w domu, spędzaj czas aktywnie.08 lutego 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl