Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
TRENINGI NA TRASIE PÓŁMARATONU

Jak co roku Stowarzyszenie Pogoria Biega wraz z Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej przygotowała dla wszystkich chętnych wspólne treningi prowadzące trasą Półmaratonu Dąbrowskiego.Jeżeli chcesz zmierzyć się z dystansem 21 km i wystartować razem z nami, jeżeli nie wierzysz w swoje możliwości, lub chcesz koleżeńsko pobiegać – dobrze trafiłeś. Dołącz do nas.

Spotykamy się przed Halą Centrum w Dąbrowie Górniczej w następujące niedziele:

10 marca,

17 marca,

7 kwietnia.

Wyjazd na linię startu do Ujejsca o godzinie 8:45 spod Hali Centrum ( Dąbrowa Górnicza, ul. Alei Róż 3 ). Zapewniamy transport na linię startu, szatnie z natryskami.

Przypominamy również, że trwają zapisy do VI Półmaratonu Dąbrowskiego, który odbędzie się 21 kwietnia. Zgodnie z regulaminem do 29 marca obowiązuje opłata 50 zł, a od 1-12 kwietnia 60 zł.

Zgłoszenia są przyjmowane do 12 kwietnia.

Wszyscy uczestnicy, którzy dokonają opłaty startowej do 29 marca będą mieli przygotowane imienne numery startowe.
Podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się również marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. W przypadku tej konkurencji zgłoszenia są przyjmowane również do 12 kwietnia, a opłata startowa wynosi 30 zł.
Wszystkie informacje dotyczące imprezy ( regulaminy, trasa biegu, formularz zgłoszeniowy) dostępne na stronach www.maratonypolskie.pl oraz www.csir.pl .

Zapraszamy serdecznie!!!01 marca 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl