Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
II DĘBOWY MAJ FESTIWAL JUŻ ZA NIESPEŁNA DWA MIESIĄCE - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Już po raz drugi, przez pięć dni maja, potrwa Dąbowy Maj Festiwal. Będzie to już druga edycja imprezy sportowo-rekreacyjnej propagującej aktywne spędzanie wolnego czasu.

W pierwszym, zeszłorocznym  Festiwalu wzięło udział ponad 80.000 osób.

Przy organizacji imprezy współpracowało z nami około 30 organizacji, w tym: stowarzyszenia, kluby sportowe, prywatne firmy oraz przeszło 90 osób, które swoimi pomysłami i charyzmą pozytywnie nakręciły Dębowy Maj Festiwal.

Podobnie jak przed rokiem, zapraszamy do współpracy w postaci realizacji: warsztatów, pokazów, gier, zabaw i zawodów stowarzyszenia, kluby sportowe, siłownie, szkoły sztuk walki, nauki tańca, jogi oraz wszelkie osoby, które chciałyby zaangażować się w organizację festiwalu.

Ze wszystkimi szczegółami, warunkami i zasadami współpracy można się zapoznać z przygotowanej w formie PDF oferty, którą możńa pobrać na dole strony.

Dołącz do nas, serdecznie zapraszamy !

(O.Górny)

 04 marca 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl