Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
OSTATNI MIESIĄC ZAPISÓW

Wielkimi krokami zbliża się VI Półmaraton Dąbrowski którego start wyznaczono na godzinę 11.00 w niedzielę 21 kwietnia. Trasa podobnie jak przed rokiem przebiegać będzie wokół zbiorników Pogoria III i Pogoria IV. Ostatni odcinek zawodnicy pokonają głównymi ulicami miasta i będą finiszować przed Halą Centrum. Tradycyjnie w ramach półmaratonu odbędzie się wyścig Nordic Walking na dystansie 5 km oraz Bieg Skrzata dla najmłodszych.

Ciągle jeszcze trwają zapisy uczestników. Każdy kto chciałby wystartować może jeszcze do 12 kwietnia zgłosić swój udział. Zgodnie z regulaminem do 29 marca obowiązuje opłata startowa w wysokości 50 zł, natomiast od 1-12 kwietnia opłata wzrasta do 60 zł.

Dla tych którzy do 29 marca zapiszą się na listę i dokonają opłaty startowej będą przygotowane imienne numery startowe.

Zgłoszenia do wyścigu Nordic Walking są przyjmowane również do 12 kwietnia, a opłata startowa jest stała i wynosi 30 zł.

Podobnie jak przed rokiem można zapoznać się z trasą biegu biorąc udział w jednym lub wszystkich treningach. Treningi zaplanowano w następujące niedziele: 10 marca, 17 marca i 7 kwietnia. Zbiórka i wyjazd na linię startu do Ujejsca o godzinie 8:45 spod Hali Centrum. Oprócz transportu na linię startu zapewniamy również szatnie z natryskami.

Wszystkie informacje dotyczących imprezy ( regulaminy, trasa biegu, formularz zgłoszeniowy) dostępne są na stronach: www.maratonypolskie.pl oraz www.csir.pl

ZAPRASZMY !

(O.Górny)08 marca 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl