Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
A JEDNAK… PUCHAR ZOSTAJE W DĄBROWIE

Niewielu kibiców wierzyło że to możliwe. A jednak… Siatkarkom Tauronu MKS Dąbrowa Górniczą udało się powtórzyć sukces sprzed roku. Drugi raz z rzędu zdobyły Puchar Polski.

Była to swoista powtórka z rozrywki. Podobnie jak przed rokiem dąbrowianki w półfinale pokonały zespół z Muszyny by w walce o najwyższe trofeum zmierzyć się z drużyną Atomu Trefl Sopot. Dokładnie taki sam scenariusz był rok temu.

Dokonując tego co niewielu klubom sportowym się udaje, dąbrowianki pokazały że są silną drużyną, zespołem z którym trzeba się liczyć a może i bać. Mimo radości z sukcesu, nie ma czasu na świętowanie.

Już w najbliższy weekend 16 i 17 marca podopieczne Waldemara Kawki rozpoczną zmagania w play offach. W sobotę i niedzielę podejmą we własnej hali drużynę Impelu Wrocław. Po ubiegłotygodniowym sukcesie, dąbrowska drużyna przystąpi do spotkania z dużą pewnością siebie i jeszcze większą motywacją.

Wszak podobno w miarę jedzenia apetyt rośnie a do kompletu brakuje Mistrzostwa Polski.

(O.Górny)13 marca 2013
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl